o firmie bustwear

O firmie

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, poświęcamy dużo czasu na odpowiednie przygotowanie i obróbkę graficzną projektu. Z należytą starannością i dbałością o najwyższą jakość nanosimy nadruki na odzież, tkaniny i różne materiały. Przez ponad 15 lat wykonaliśmy miliony nadruków dla wielu zadowolonych klientów. Możecie być Państwo pewni, że złożone zamówienie jest w rękach specjalistów i będzie wykonane terminowo i profesjonalnie.

Dzięki własnym maszynom stosujemy różne techniki druku w zależności od potrzeb i wymagań klienta. Wykonujemy nadruki i hafty na: koszulkach, torbach, bluzach, kurtkach, spodniach, polarach, itp. To właśnie nasze zaplecze technologiczne pozwala nam realizować zlecenia na nadruki od niskich nakładów po kilka czy kilkanaście tysięcy sztuk.

Wykonujemy również różnego rodzaju projekty specjalne i niestandardowe takie jak: szycie odzieży i ubrań roboczych, nadruki na kurtynach teatralnych i tkaninach obiciowych, metki, itp. Jeżeli mają Państwo wątpliwości czy dany materiał ze względu na skład, fakturę czy przeznaczenie przyjmie nadruk prosimy o kontakt, nasi specjaliści mają wiedzę i doświadczenie potrzebne do realizacji najbardziej wymagających zleceń.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór odzieży, toreb i plecaków, odzieży roboczej, parasoli, czapek itp. Szczególnie polecamy produkty renomowanej firmy FRUIT OF THE LOOM.
Gwarantujemy wysoką jakość w bardzo dobrej cenie.

Tysiące produktów

W naszym katalogu znajdziecie najnowsze i najmodniejsze wzory koszulek, odzieży sportowej, toreb, plecaków, czapek itd. Można je kupić bez wykonywania nadruków. Napisz do nas biuro@robimynadruki.pl

Tysiące produktów
Przeczytaj więcej
Sprawdź nasz sklep z produktami Fruit Of The Loom

Beznadruku.pl - najlepsze ceny na produkty Fruit Of The Loom w internecie!

Sprawdź nasz sklep z produktami Fruit Of The Loom
Przeczytaj więcej