O nas

Od przeszło piętnastu lat tworzymy nadruki na koszulkach i innych rodzajach odzieży. Zapewniamy, że złożone zlecenie jest wykonywane fachowo przez profesjonalistów w okre¶lonym terminie. Stosujemy różnorakie sposoby nanoszenia nadruku na koszulkach i różnorodnego rodzaju odzieży w zależno¶ci od potrzeb i wymagań klientów. Dzięki technologiom i narzędziom, jakimi dysponujemy robimy nadruki na szerokim zakresie produktów - nadruki koszulki, bluzy,   kurtyny, torby, spodnie, polary, kurtki, bielizna, czapki,  odzież robocza, parasole i wiele innych.

Wyj±tkowo rekomendujemy wyroby znanych marek takich jak FRUIT OF THE LOOM, HANES, BELLA, GILDAN i inne. W bardzo dobrej cenie gwarantujemy najwyższ± jako¶ć usług, która zapewnia, że zarówno odzież jak i wykonane nadruki na koszulkach i innych materiałach nie ulegaj± deformacjom podczas prania (blaknięcie, kurczenie się). Nadruki koszulki - realizujemy zamówienia zarówno detaliczne od 1 sztuki oraz zamówienia hurtowe sięgaj±ce kilkunastu tysięcy. Współdziałamy z agencjami reklamowymi. Zapraszamy do zapoznania się z działem PROMOCJE koszulek z nadrukiem w którym zamieszczone s± aktualne oferty promocyjne na koszulki z nadrukiem i nie tylko. Udzielamy także indywidualnych rabatów – w celu ustalenia szczegółów prosimy o bezpo¶redni KONTAKT nadruki koszulki.

Tworzymy także różnego rodzaju niestandardowe projekty specjalne takie jak szycie odzieży, toreb czy nadruki na kurtynach teatralnych, odzieży z lycry, piankach dla nurków i tkaninach obiciowych. Prosimy o indywidualny kontakt jeżeli maj± Państwo jakiekolwiek w±tpliwo¶ci, czy dany materiał nadaje się do wykonania nadruku - posiadamy do¶wiadczenie w realizacji najbardziej wymagaj±cych zleceń.

Powrót

     

          Zaufali nam:

    robimynadruki.pl - wykonywaliśmy nadruki na koszulki dla Empik School metodą sitodruku robimynadruki.pl - Fundacja Leroy Merlin zamówiła t shirty z nadrukiem własnego autorstwa robimynadruki.pl - firma Skoda Bieranowski powierzyła nam stworzenie koszulki z nadrukami robimynadruki.pl - Wikipedia skorzystała z naszej oferty zamawiając koszulki z nadrukami robimynadruki.pl - Akademia Muzyczna Bydgoszcz bardziej rozpoznawalne dzięki nadrukom na koszulkach naniesionych metodą fototransferu gwarantującą wysoką jakość robimynadruki.pl - wyprodukowaliśmy unikalne koszulki z nadrukiem na Lowfi festiwal robimynadruki.pl - Europa teleturniej TVP powierzyło nam wykonanie oryginalnej koszulki dzięki wykorzystaniu nadruku robimynadruki.pl - TVP Bydgoszcz zadowolone z jakości koszulki z nadrukiem własnego projektu robimynadruki.pl - Warsaw Music Week zastosowało nadruki aby wyróżnić koszulki robimynadruki.pl - ZHP Jarocin dumne z nadruku na koszulkach robimynadruki.pl - Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zakupił koszulki z nadrukiem własnego logo robimynadruki.pl - Juwenalia Bydgoskie 2010 wyróznione spośród innych imprez, dzięki zaprojektowaniu koszulki z nadrukami robimynadruki.pl - Stowarzyszenie Artystyczne Mózg zaufało nam przy przygotowaniu koszulki z nietypowymi nadrukami robimynadruki.pl - Something Like Elvis wybrał naszą firmę do wykonania koszulki z własnym nadrukiem robimynadruki.pl - Art Allegro Summer Tour z nadrukami na koszulkach wykonanych przez nas metodą sitodruku robimynadruki.pl - Contemporary Noise Quintet ma własne koszulki z nadrukami logo dostępne w sprzedaży robimynadruki.pl - Made in Poland zamówiło t shirt z nadrukiem logo programu w naszej firmie